fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Авто
Помста колишньому: американка помилково спалила не ту машину (відео)

Американка невдало помстилася коханому.

19-річна Кармен Шамблі з Флориди вирішила спалити машину колишнього бойфренда. Однак помилилася автомобілями і помилково під роздачу потрапила власність сусіда.

Відеозапис курйозу потрапила в мережу. На кадрах видно, як дівчина підпалює папір, що лежить у багажнику автомобіля Honda.

Горе-палійку затримала поліція. Тепер вона відповідатиме за вандалізм і хуліганство.

Читайте також: Російські активісти впустили «героя парковки» з обриву

Джерело

Related Post