fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
Популярну групу не пустили до України, шанувальники бісяться

Шанувальників групи “Дві Маші” засмутила новина про скасування концерту

Як виявилося, двома дівчатам, які не так давно стали знаменитими завдяки своєму хіту “Боса”, заборонили в’їзд в Україну.

Російська група не була готова до таких дій з боку України, оскільки запланували концерт в Харкові і їхали зі своїм виступом в Харків. Таке рішення в Україні прийняли через те, що дівчата неодноразово виступали в окупованому Криму.

Про це стало відомо в повідомленні Східного регіонального Управління ДПСУ. Повідомляється, що зупинили їх на митниці і заборонили виїзд у країну.

“Солісткам російської групи «Дві Маші» прикордонники відмовили у візиті в Україну, а також заборонили в’їзд в нашу країну на три роки.

Так, вранці 27 листопада під час прикордонного контролю поїзду міжнародного сполучення “Москва-Кривий Ріг”, в одному з вагонів були виявлені громадянки РФ Гайтун Марія, 1990 р. н. і Зайцева Марія, 1983 р. н. – солісток групи “Дві Маші”.

Жінки мали намір відвідати з концертом один з розважальних закладів міста Харкова сьогодні ввечері”, – так аргументували свої дії прикордонники.

Також у Держприкордонслужбі зазначили, що їх найближчим часом повернуть до Росії.

Читайте також: ЧОЛОВІК АНІ ЛОРАК ЗРОБИВ ВЕЛИКЕ ТАТУ НА ЧЕСТЬ ДОЧКИ

В соціальних мережах вже активно обговорюють скасування концерту, який повинен був відбудуться в Харкові.

Люди поки не розуміють, повернуть гроші за куплені квитки і чому це сталося. Тут українці розбилися на два табори.

Одні підтримують рішення, оскільки дівчата не думали про наслідки, коли відвідували окупований Крим.

Інші ж наговорюють на прикордонників і влада, оскільки творчість має залишатися поза політикою.

Поки офіційного коментаря учасниць групи “Дві Маші” немає. Цікаво почути їх думку з приводу ситуації, що склалася.

Джерело.

Related Post