fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
Породілля викинула немовля на мороз з шокуючою запискою

Новонароджена дитина пролежав кілька годин в сумці у дворі багатоповерхівки Запоріжжя. Коли хлопчик почав плакати від холоду – привернув увагу перехожих.

Чорна сумка з яскравими ганчірками з’явилася 31 грудня. Місцеві подумали, що її забули бомжі. Малюк почав сильно замерзати і голосно заплакав, пише vchaspik.ua.

Новонароджений хлопчик був загорнутий в пелюшку. Очевидці розповіли, що на тілі була ще післяпологова слизь.

Скоріш за все, мати малюка народжувала самотужки.

Мешканці викликали медиків і поліцейських. Немовля народилося абсолютно здоровим і без будь-яких патологій.

У сумці поліцейські знайшли записку від матері. У відмові вона повідомила, що дитина їй не потрібна, так як їй самій жити ніде.

Читайте також: Врятуйте наших дітей. “Я зламалася зсередини. Все”. Смертельне реаліті-шоу: школярів зомбували на загибель

Джерело.

Related Post