fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Порошенко назвав ключову людину в Україні

Захист працюючих і боротьба з бідністю є пріоритетом діяльності влади, заявив президент.

У ході робочої поїздки в Житомирську область президент України Петро Порошенко відвідав підприємство з іноземними інвестиціями “Кромберг енд Шуберт Україна”, яке виробляє електротехнічне та оптичне обладнання.

Глава держави поспілкувався з колективом підприємства, передає прес-служба українського лідера.

Президент зазначив, що для захисту української держави дуже важливі реформи, спрямовані на створення привабливого інвестиційного клімату та залучення інвестицій. “Ваше виробництво є фактом того, що інвестор голосує доларом, гривнею, євро за українську незалежність і підтримує Україну”, – сказав Петро Порошенко.

Глава держави ще раз підкреслив, що захист працюючих і боротьба з бідністю є пріоритетом діяльності влади.

“Ключова людина в Україні – платник податків. І ми зробимо все, щоб захистити вас, працівників”, – підкреслив президент.

Компанія “Кромберг енд Шуберт” почала свою роботу в Україні з міста Луцьк в 2004 році. В Житомирській області підприємство почало свою діяльність в 2015 році і на сьогоднішній день реалізує інвестиційний проект з будівництва підприємства з виробництва електротехнічного та оптичного устаткування загальною вартістю 30 млн євро в селі Оліївка Житомирського району.

Продукція цього заводу поставляється виробникам таких автомобільних марок як Audi, Volkswagen, Porsche тощо. На підприємстві працює близько 2 тис. осіб.

Читайте також: СМІЛИВЕ МІНІ І МОДНИЙ ГОЛОВНИЙ УБІР: АЛЛА ПУГАЧОВА ВРАЗИЛА МОЛОДІЖНИМ ОБРАЗОМ

Джерело.

Related Post