fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Політика
Порошенко підписав закон про збільшення розміру аліментів

Президент України Петро Порошенко підписав закон про збільшення мінімального розміру аліментів на дитину з 30% до 50% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

У картці законопроекту №4928 на сайті Верховної Ради вказано, що президент підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання”.

Рада проголосувала за підвищення мінімальної суми аліментів в Україні 17 травня.

Відповідно до прийнятого закону, якщо раніше мінімальний розмір аліментів на дитину становив 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, то даний закон підвищує рівень виплат до 50%.

Також закон передбачає, що аліменти є власністю дитини – раніше, згідно з українським законодавством, вони належали тому, з ким живе дитина.

Читайте також: НАЗВАЛИ НАЙПОШИРЕНІШІ ЛІКАРСЬКІ ПОМИЛКИ

Джерело.

Related Post