fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
Порошенко покарав “кишенькових” суддів Януковича

Президент України Петро Порошенко звільнив суддів Шевченківського районного суду Світлану Гайдук і Наталю Гриньковську через порушення ними присяги.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Світлана Гайдук грубо порушила вимоги кримінального процесуального законодавства під час “Революції гідності”. Вона безпідставно покарала учасників Майдану. Внаслідок цих дій, один громадянин став інвалідом III групи, тому що не міг отримати лікування травм, завданих йому під час затримання.

Наталя Гриньковська порушила ті ж самі вимоги кримінального процесуального законодавства. Вона не прийняла заходи для повного, об’єктивного та всебічного з’ясування кожної справи.

Читайте також: Порошенко не бачить загрози в знятті санкцій з Росії

Джерело

Related Post