fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
«Порошенко повинен поступитись кріслом Януковичу», – Савченко!

Нардеп зробила відповідну заяву, коментуючи слабкість української дипломатії.

Народний депутат, коментуючи українську дипломатію і переговори на Донбасі, заявила, що Президент України Петро Порошенко повинен передати своє крісло Віктору Януковичу. Про це вона заявила під час ток-шоу “Право на владу” в ефірі телеканалу “1+1”.

“Що стосується сильної української дипломатії. Після таких переговорів Петро Олексійович має просто вибачитися перед Віктором Федоровичем, запросити його в Україну і поступитися своїм кріслом. Тому що, на жаль, наша дипломатія на даний момент слабкіше .” – заявила Савченко.

Потім нардеп уточнила: “Я не сказала” запросити “, я сказала, що таке може зробити президент після того, як здав вибори на Донбасі, і здав Конституцію України. Я б не запросила. І здавати не збиралася”.

Дивитися з 43-ї хвилини:

Читайте також:Знайдено тіло депутата з вогнепалом

Джерело.

Related Post