fbpx
Інтернет
Порошенко пояснив, чому заблокував «ВКонтакте» і «Однокласники»

Україна наважилася обрізати щупальця Кремля, за що отримала нову хвилю нападів.

Президент України Петро Порошенко пояснив своє недавнє рішення про заборону доступу до керованим з Кремля соціальних мереж. Про це він написав у колонці для видання Politico, передає прес-служба глави держави.

«На догоду гібридних атак Москви рекрутуються всі можливі впливи, насамперед кіберпростір. А ті, хто наважуються обрізати ці щупальця, отримують нову хвилю нападів. Саме так сталося в Україні днями, де ми обрізали вплив – призупинили доступ до адміністрованих з РФ соціальних мереж, а у відповідь з Москви прийшла масована скоординована кібератака, підтримана інформаційною пропагандою. На захист агентів Кремля в особі «ВКонтакте» або «Однокласників» стали інформаційні війська Росії, з діями яких добре обізнані і в Парижі, і в Берліні, і за океаном», – розповів Петро Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони, яке передбачає заборону російських інтернет-сайтів і сервісів, в тому числі «Mail.ru» (www.mail.ru), соцмереж «ВКонтакте» (www.vk.com) і «Однокласники» (www.ok.ru), а також ряду сервісів російського порталу yandex.ru та інших російських ресурсів.

Читайте також: В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

Джерело

Related Post

facebook