fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Порошенко пояснив, коли Україна розблокує російські сайти

Президент України Петро Порошенко заявив, що блокування російських сайтів, в тому числі соціальних мереж, – це правильне рішення.

“Три роки Україна живе в умовах війни і агресії з боку Російської Федерації. Важливою для росіян частиною цієї війни є гібридна війна, яку проводять інформаційні війська РФ. Величезні пропагандистські бюджети викидаються для дестабілізації ситуації як всередині України, так і всередині Європи.

Така ж дискусія була, коли ми прийняли рішення припинити трансляцію російських пропагандистських каналів. Це було певними незручностями, але час довів, що ми все робимо правильно. Зараз не можна відрізнити кібербезпечність і втручання Росії в демократичні процеси в усьому світі і пропагандистські умови, які Росія здійснює, використовуючи, в тому числі і російські соціальні мережі”, – сказав президент.

За його словами, відповідні структури будуть ретельно займатися імплементацією зазначеного рішення.
“Відразу ж після припинення російської агресії проти України, відразу після того, як останній російський солдат залишить суверенну і незалежну територію України, ми будемо готові до перегляду цього рішення”, – додав Порошенко.

Читайте також: ЗАБОРОНА РОСІЙСЬКИХ САЙТІВ В УКРАЇНІ: ЯК ВІДРЕАГУВАЛИ В СВІТІ

Нагадаємо, вчора Петро Порошенко ввів у дії рішення РНБО про заборону в Україні ряду інтернет-ресурсів, в тому числі таких популярних соцмереж і сайтів як “ВКонтакте”, “Однокласники”, “Кинопоиск”, “Яндекс” та інші. Під санкції також потрапили відомі програмні продукти “1С”, “Касперский”, “Mail.ru”.

Джерело.

Related Post