fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Політика
Порошенко про Саакашвілі: Я не знаю, чому він досі в Україні

Президент України Петро Порошенко критично висловився про колишнього голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів під час свого візиту до Брюсселя.

Порошенко каже, що не знає, що Саакашвілі досі робить в Україні.

“Я абсолютно не знаю, що робить пан Саакашвілі в Україні, тому що він був запрошений допомагати мені, але, на жаль, результати ви бачите.

І він нічого не зробив з того, що було важливо”, – сказав Петро Порошенко.

Водночас він запевнив, що Україна не збирається розслідувати будь-яку діяльність Саакашвілі.

“Я не збираюся з ким-небудь розслідувати діяльність українських громадян. Це перше.

І друге – я не сприймаю ідею давати оцінку діяльності Саакашвілі в моїй країні, оскільки я його запросив допомогти мені впроваджувати реформи в Одеській області”, – наголосив президент.

Читайте також: ЗА ЖОРСТОКЕ ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ ТЕПЕР ЗАГРОЖУЄ ТЮРМА – РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОН

За його словами, “результати діяльності” Саакашвілі на посаді керівника Одещини може побачити кожен.

Джерело.

Related Post