fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Порошенко продовжив санкції проти Росії

Санкції застосовуються терміном на один рік проти фізичних та юридичних осіб.

Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Відповідний указ №467 / 2016 від 2016 року оприлюднено на сайті президента України в понеділок.
Згідно з документом, рішення РНБО від 16 вересня передбачає пропозицію про продовження і застосуванні персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), внесених Кабінетом Міністрів України (розпорядження від 31 серпня 2016 року № 639-р), Службою безпеки України та Національним банком України.

Також рішення РНБО пропонує продовжити дію персональних спеціальних економічних та інших санкцій, застосованих рішенням РНБО від 2 вересня 2015 року (зі змінами від 17 вересня 2015 року та від 20 травня 2016 року), введеним в дію указом президента України від 16 вересня 2015 року № 549 .

Згідно з рішенням РНБО, санкції застосовуються терміном на один рік проти фізичних та юридичних осіб згідно з додатками 1,2,3 і 4 (при цьому додатку не оприлюднені разом з указом).

Нагадаємо, 14 жовтня, в День захисника, президент України Петро Порошенко закликав світове співтовариство не бути наївними щодо істинних намірів Росії та продовжувати санкції проти цієї держави до відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Читайте також: СБУ СХОПИЛА НА ХАБАРНИЦТВІ КІЛЬКОХ ДЕПУТАТІВ

Джерело.

Related Post