fbpx
Breaking News
Я була найщасливішою жінкою на світі в той вечір. Про його дружину, що з нею там відбувається, я і не думала. І про дітей не думала. Думала, ну нічого, буде їх на вихідні брати, грошима допомагати. Ми одружилися… Любі дівчата, прочитайте і вдумайтесь. Біжіть від одружених чоловіків. Закривайте очі, затикайте вуха, не вірте, не слухайте, не закохуйтеся! Розплата прийде неодмінно
Найсмачніше “ПТАШИНЕ МОЛОЧКО”, яке я колись їла! Без випічки! Ніжніше-ніжного, тане в роті… Тепер готую лише за цим рецептом, яким зі мною поділилася одна львівська господиня. Як я їй вдячна!
У грудні 2019-го президент отримав 28 тисяч гривень, а виплата так званої “13-й зарплати” Зеленському та керівництву ОПУ не передбачена. 
Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Батьки знову сваряться
Родичі чоловіка вважають мене егоїсткою і що дитину у мене потрібно забрати! Налаштовують чоловіка проти мене, щоб розлучився
Політика
Порошенко прызывают отобрать звание Героя Украины у Савченко

Нардепа считают завербованной ФСБ.

На официальном сайте Президента Украины появилась петиция с просьбой лишить звания Героя Украины депутата Верховной Рады Надежду Савченко. Обращение было опубликовано в среду, 22 июня.

Инициатор обращения написал, что Савченко была завербована российскими спецслужбами и «отпущена в Украину».

«Савченко начала заявлять о том, что нужно вести прямые переговоры с боевиками ДЛНР, также она заявила про то, что нужно снимать санкции с России. Это что вообще такое, господин президент? И этот человек носит великое звание Героя Украины?» — обратился к главе государства автор петиции.

На момент написания материала обращение поддержали 33 человека (при необходимых 25 тысячах подписей).

Напомним, Савченко уверена  в своей победе на выборах Президента.

 

Источник

Related Post