fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
Порошенко терміново збирає Воєнний кабінет

Через загострення ситуації в районі Авдіївки президент Петро Порошенко збирає засідання Воєнного кабінету Ради нацбезпеки та оборони.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”, посилаючись на інформоване джерело.

“У вівторок у другій половині дня очікується нарада Воєнного кабінету при РНБО за участю глави держави”, – ідеться в повідомленні.

Створений у лютому 2015-го Військовий кабінет РНБО скликають в особливих випадках. На зборах кабінету обговорюють стратегію дій у випадку збройної агресії проти країни.

29 січня бойовики активізувалися в районі Авдіївської промзони. Внаслідок інтенсивних обстрілів місто залишилося без світла, води та тепла. Люди хочуть виїхати. В Авдіївці оголосили надзвичайний стан.

Активні бойові дії та гуманітарна ситуація в Авдіївці змусили президента перервати візит до Німеччини. Порошенко доручив провести засідання Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації.

Читайте також: Під Авдіївкою атака бойовиків захлинулася в крові: знищений “Консул”

Джерело.

Related Post