fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Порошенко випадково “обвалив” російську валюту

Курс рубля на Московській біржі сьогодні різко впав після того, як президент України Петро Порошенко заявив, що зберігається значна ймовірність вторгнення Росії.

Після цієї заяви Порошенка курс долара на торгах Московської біржі виріс з 63,49 рублів до 64, 14. Курс євро виріс з 71,9 до 72,57 рубля, повідомляє slon.ru.

Свою заяву про високу ймовірність загострення збройного конфлікту на Донбасі та наступу Росії Президент України зробив під час поїздки до Львівської області.

Порошенко також заявив, що Україна готова дати відсіч ворогу як на Донбасі, так і на кордоні з окупованим Кримом.

Читайте також: Влада звела міст на кістках росіян

Джерело

Related Post