fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Політика
Порошенко впевнений, що восени Україна отримає безвізовий режим з ЄС

Президент Петро Порошенко не сумнівається, що восени Європейський союз прийме рішення про надання Україні безвізового режиму. Про це він заявив, виступаючи на святкуванні дня міста у Вінниці.

Також президент очікує виділення чергового траншу від Міжнародного валютного фонду у найближчий час.

«Упевнений в тому, що вже восени ми отримаємо безвізовий режим. Також днями відбудеться засідання МВФ, і я впевнений, що ми отримаємо черговий транш, який стане опорою для реформ, які проводять президент, уряд і місцеві громади. Перемога у нас попереду!», – написав Порошенко на Facebook.

Нагадаємо, Україна виконала всі вимоги ЄС щодо безвізового режиму, останньою з яких був запуск електронного декларування.

У понеділок, 5 вересня, комітет Європарламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ заслухає звіт про лібералізацію візового режиму з Україною. Остаточне рішення очікується в жовтні.

Читайте також: Магістратуру не будуть переводити на платну форму, – прем’єр

Джерело

Related Post