fbpx
Політика
Порошенко вибачився перед українцями

Президент визнає, що МВФ змушує владу йти на непопулярні заходи, але незабаром дедалі більше людей стануть відчувати їх ефективність.

Президент Петро Порошенко констатував, що влада завдала болю мільйонам українських родин заради підтримки Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це він заявив у зверненні до українського народу з нагоди Дня Переваги та Свободи, опублікованому на сайті глави держави.

За його словами, в економіці, щоб уникнути дефолту і катастрофи, в уряду не було ніякого іншого виходу, як вдатися до жорстких і непопулярних заходів. Таким же стандартним крокам, які успішні сусіди по Центральній і Східній Європі здійснили ще на початку 90-х.

“Критично важливою для нас була і все ще залишається підтримка Міжнародного валютного фонду. А Фонд ніколи не виписує солодких ліків. Тому я розумію, що ми зробили мимоволі боляче мільйонам сімей. За це не гріх і вибачитися. Але я впевнений, що незабаром ефективність прийнятих заходів буде відчувати дедалі більша і більша кількість людей”, – зазначив президент.

Читайте також: ХОЧЕТЕ БУТИ РОЗУМНИМИ — ПИШІТЬ ВІД РУКИ

Джерело.

Related Post