fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Суспільство
Порошенко затвердив “круте” підвищення штрафів для водіїв напідпитку

Президент України Петро Порошенко підписав закон №1446-VIII про посилення адміністративної відповідальності за водіння в стані сп’яніння, що передбачає значне збільшення штрафів.
Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Так, за водіння в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, передбачається штраф від 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 10200 гривень) і позбавлення права керування транспортними засобами на рік.

У чинній редакції Кодексу про адміністративні правопорушення за керування в нетверезому вигляді передбачено штраф 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 гривень) і позбавлення права водіння на термін від 1 до 2 років.

Передбачається, що повторне протягом року водіння в нетверезому вигляді карається штрафом у 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів (20400 гривень) і позбавленням водійських прав на три роки.

За вживання водієм алкоголю або наркотиків після ДТП або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медогляду, передбачається штраф у розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20400 гривень та позбавлення права водіння на три роки або адміністративний арешт на 15 діб .

Читайте також: ПОРОШЕНКО ЗНИЗИВ АКЦИЗИ НА Б/В-АВТО, АЛЕ З УМОВАМИ (ВІДЕО)

Під час підписання закону в присутності керівника Національної поліції Хатіі Деканоїдзе та її заступника – керівника патрульної поліції Олександра Фацевіча глава держави зазначив, що другий рік поспіль через агресію Росії на Сході України гинуть українці. Але не менш жахливою є статистика загиблих в мирній частини країни, більшість з яких стали жертвами ДТП, повідомляє прес-служба президента.

“Кожна п’ята дорожньо-транспортна пригода в нас відбувається нетверезими водіями”, – наголосив він.

Президент упевнений, що завдяки підписаним законом значно розширяться інструменти правоохоронців для наведення порядку на дорогах.

У свою чергу, Деканоїдзе зазначила, що правоохоронці довго чекали на цей закон. Вона повідомила, що кілька тижнів тому був запущений пілотний проект відеофіксації на дорогах.

“Це буде хорошим інструментом для превенції (порушень). Ми з’ясували, що кожен другий наш громадянин порушує правила дорожнього руху зі швидкісного режиму – і багато інцидентів, коли виявляють п’яних за кермом, не жаліють ані самі себе, ані інших”, – зазначила вона.

Керівник патрульної поліції Олександр Фацевіч зазначив, що більшість ДТП, в яких гинуть люди, відбуваються через те, що за кермом перебуває нетверезий водій.

“Коли патрульні зупиняють транспортні засоби і перевіряють водія на рівень алкогольного сп’яніння, то іноді відчувають шок, оскільки рівень буває 4 проміле. Кожен громадянин повинен відчувати, що він несе відповідальність”, – сказав він.

Джерело.

Related Post