fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Політика
Порошенко заявив, що не хотів бути президентом

Президент Петро Порошенко заявив, що не хотів бути президентом. Так він відповів на запитання учня харківської школи Георгія, який торік отримав 3-й результат на Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач, котрий запитав, чи зможе він стати президентом, передає прес-служба глави держави.

“Можу сказати, що у тебе більше шансів, тому що у мене не було медалі в Парижі. Але не впевнений, що ти повинен поставити перед собою мету: обов’язково стати президентом. Можу сказати відверто, що у мене такої мети не було”, – сказав Порошенко.

Президент додав, що якщо Георгій буде думати про те, яку користь може принести Україні, то його знання і зусилля не залишаться непоміченими.

Читайте також: ТРОЄ ЛЮДЕЙ ПОВІСИЛИСЯ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Раніше Петро Порошенко виступив із зверненням з нагоди третьої річниці початку опору російській окупації Криму, в якому заявив, що Україна продовжує боротьбу за анексований Росією півострів.

Джерело.

Related Post