fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Порошенко зреагував на появу своєї дружини на каналі Ахметова

Президентові Петру Порошенку сподобалася ідея його дружини Марини вести передачу про здоровий спосіб життя.

Про це Глава держави розповів на прес-конференції.

При цьому Порошенко зазначив, що дружина попередньо не радилася з ним щодо передачі.

“У нас дуже демократичні відносини в родині. Вона веде активну громадську діяльність та з приводу того, що вона збирається знімати цикл передач, не політичних, вона зі мною не радилася”, – зазначив Президент.

Читайте також: ПЕРЕДАЙТЕ ЗА ПРОЇЗД: ЯК УКРАЇНСЬКІ МІСТА ПЕРЕХОДЯТЬ НА ЄДИНИЙ КВИТОК

Нагадаємо, Марина Порошенко буде вести рубрику “В ритмі спорту” на телеканалі “Україна”.

Джерело.

Related Post