fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Суспільство
Посол розповів про небезпеку для українських “заробітчан” в Туреччині

Посол Сибіга порадив громадянам України ретельно перевіряти всі документи

Крім зростання турпотоку на 25%, досить багато українців їде працювати до Туреччини. При цьому останнім часом різко зросла кількість арештів, в результаті яких “заробітчани” отримують тюремні терміни за протиправну діяльність, пов’язану з перевезенням нелегальних мігрантів. Про це заявив посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

“Туреччина – країна можливостей. Якщо є затребувані професії, чому б не працювати тут, безумовно, дотримуючись законодавства і на легальних засадах. На жаль, останнім часом стає все більше випадків, коли громадян України втягують в шахрайські схеми, пов’язані з нелегальним перевезенням мігрантів.

Тому я дуже прошу громадян України: коли надходять пропозиції про працевлаштування, зокрема, з перевезень якихось груп людей, потрібно все перевіряти. Краще перестрахуватися, ніж потім потрапити в біду”, – зазначив Сибіга.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗРІС КУРС ДОЛАРА, А ЄВРО ПЕРЕСТАВ БИТИ РЕКОРДИ

Посол уточнив, що в такі шахрайські схеми втягують в основному моряків з Одеси, Миколаївській області, які мають освіту в морській галузі, капітанів суден або яхт.

Джерело.

Related Post