fbpx

Новина про те, що у Насті Каменських не розкрився парашут під час її дебютного стрибка перелякала її прихильників.

“Світло” на ситуацію пролив її колега з дуету – Потап. На власній сторінці у мікроблозі шоумен опублікувала лікарняне фото артистки та пояснив деталі інциденту у підписі.

“Ох і пережили Ми всі сташну нічку. Слава Богу – Все краще ніж могло бути! Юна парашутистка Настя зробила свій стрибок, перший парашут розкрився, але потрапив в повітряний струмінь і його довелося відстебнути, добре що Настя стрибала з досвідченим інструктором, який випустив запасний парашут, маневруючи на величезній швидкості, що і врятувало їм життя, але травми уникнути не вдалося. При приземленні Настя пошкодила ногу, але, як кажуть лікарі, ходити і танцювати зможе!”  – каже виконавець.

Прихильники артистки дуже співчувають їй та бажають Насті скоріше оговтатися від неприємності, котра спіткала її.

Читайте також: ПОТАП ПОКАЗАВ НОВЕ ФОТО СИНА (ФОТО)

Ох и пережили Мы все сташную ночьку…Слава Богу – Все лучше чем могло быть! Юная парашютистка Настя @kamenskux совершила свой прыжок ,первый парашют раскрылся,но попал в воздушную струю и его пришлось отстегнуть,хорошо что Настя прыгала с опытным инструктором ,который выпустил запасной парашют,маневрируя на огромной скорости,что и спасло им жизнь,но травмы избежать неудалось…при приземлении Настя повредила ногу…но,как говорят врачи-ходить и танцевать сможет!

Світлину опубліковано користувачем Oleksii Potapenko (@realpotap)

Джерело.

Related Post