fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Потап продемонстрував стильний образ

Сьогодні репер вирішив побалувати шанувальників новим знімком, а на фото продемонструвати яскравий аутфіт.

Тепла погода дозволила музикантові одягатися в костюм зеленого кольору: брюки і сорочку.

Яскравий комплект репер доповнив кепкою в тон і не менш ефектною взуттям.

Знімок зібрав понад 10 тисяч лайків. А ось відгуки передплатників про вбранні співака різні: дехто вважав його наряд стильним, а інші – потішним.

Читайте також: O.TORVALD ВПЕРШЕ ПРОКОМЕНТУВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ЄВРОБАЧЕННЯ-2017

Джерело.

Related Post