fbpx
Суспільство
Повсякденні речі, про призначення яких ми і не підозрювали: цікаво знати

Ми використовуємо ці речі щодня, але часом не звертаємо уваги на очевидні деталі або просто не знаємо, для чого вони призначені.

Ми вже дізналися, навіщо потрібна стрілка на покажчику рівня палива і для чого роблять поглиблення в пляшках. І готові поділитися з вами!

Навіщо потрібна стрілка на покажчику рівня палива

strilka-rivnya-palyva

Цю стрілочку придумали автовиробники, щоб визначити, з якого боку знаходиться кришка бензобака, не виходячи при цьому з машини. Дуже зручно, якщо ви тільки придбали автомобіль або взяли у друга або в оренду. Але є вона не у всіх автомобілях.

Для чого потрібні заклепки на кишенях

dzhynsy

Спочатку джинси випускали як міцний робочий одяг для шахтарів і золотошукачів. Але незабаром було помічено недолік: під вагою самородків і інструментів кишені не витримували і рвалися по швах. Для того, щоб цьому запобігти, і були придумані заклепки.

Читайте також:Шок. Ступор. Мурашки…Вперше в житті було неймовірно важко фотографувати(фото)

Навіщо отвір і зубчики на кінці рулетки

ruletkak

Отвір призначений для того, щоб можна було зачепити стрічку за саморіз або цвях і виміряти відстань.

А зубчики допоможуть зробити позначку під час вимірювань, якщо під рукою раптом не виявиться ручки або олівця.

Як дізнатися чи потрапляла вода в телефон

telefon2

На багатьох батареях встановлені спеціальні індикатори вологості – невеликий квадратик або коло, який змінює колір зі світлого на червоний при попаданні вологи.

Для чого роблять поглиблення на дні пляшки

plyashka

Це поглиблення називається пунт, і є кілька причин його існування:

Раніше через відсутність спеціальної апаратури було вельми складно виготовити пляшку з плоским денцем, і доводилося край вихідного матеріалу при видуванні «заправляти» всередину пляшки. Це прижилося і стало свого роду традицією.

При тривалій витримці в порожнині утворюється осад і збирається якраз в поглибленнях навколо пунта і там затримується при розливі вина по келихах.
На пляшках з шампанським або ігристими винами він розподіляє тиск усередині пляшки, знижуючи навантаження на «шов» між стінкою пляшки і денцем.

Читайте також:Злочин без кари

Джерело.

Related Post