fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Суспільство
Поїхав на ювілей до брата, а повернувся з його дружиною і дитиною

Ірина вже 5 років одружена з Федором, за ці п’ять років вона жодного разу не відчувала, що чоловік її любить.

Федір познайомився з Іриною 10 років тому, вони дуже добре дружили, але не більше, а незабаром дівчина Оксана кинула Федора і пішла до його брату Роману.

Федір дуже сильно переживав і в цей момент його життя, Ірина завжди була поруч, вона доглядала за ним, готувала, прибирала, а він просто шукав розради на дні пляшки.

Так пройшов майже рік, і Федір взяв себе в руки, він сходив в перукарню, поголився, привів особа в порядок і став схожий на людину.

Продав квартиру і поїхав в інше місто, а через півроку приїхала і Ірина, вже дуже сильно вона любить Федора, їй все одно з нею він чи ні, але аби поруч.

Через п’ять років Ірина з Федором одружилися, Федір зробив пропозицію, бо подумав, що Ірина дуже гарна, добра, любить його, а він, як-небудь, звикне. Але він так і не зміг її полюбити, так ставився він до неї дуже добре, відкуповувався подарунками, але зовсім не любив.

Читайте також: НЕ СТАНЕ ЩАСЛИВОЮ: ВЧЕНІ НАЗВАЛИ НАЙПРОБЛЕМНІШІ ЖІНОЧІ ІМЕНА

Зовсім недавно подзвонив Роман і запросив на ювілей, 35 років, Федір подумав та погодився, дуже довго вони не бачилися з братом, адже з того часу Федір не хотів бачити Оксану, не пройшли ще почуття.

Федір поставив Ірину перед фактом, що вони поїдуть на ювілей, Ірина була згодна на все, за улюбленим чоловіком хоч на край землі.

Наступного тижня Ірина з Федором сіли в літак, залишалося якісь дві години до зустрічі, в останній момент Ірині подзвонили з роботи, приїхала перевірка, і не вистачає якихось документів, Ірині в поспіху довелося залишати літак.

Федір засмутився, але полетів один, політ пройшов добре, Федір з аеропорту подзвонив Ірині, вона все ще була на роботі, розмовляла з якимись панічними нотками, але на запитання відповідала, що все добре.

Федір приїхав до Роману, а незабаром вони вирушили в ресторан, там то він і зустрів Оксану, все та ж, молода, красива, струнка, з рудими густими волоссям, Федір зрозумів, почуття не пройшли, навпаки вони спалахнули з новою силою.

Федір намагався їх погасити, але не виходило, він вирішив провітритися, вийшов через службовий вхід ресторану, там була зона відпочинку.

Буквально через хвилину з’явилася Оксана, вона сіла поруч з Федором і припала до його губ, Федір сам не зрозумів, як це вийшло, але він зрадив дружині з дружиною брата, як на зло в цей момент з’явився Роман, він все зрозумів, але лаятися не став . На наступний ранок Федір зібрався додому, але Роман просто так його не відпустив:

-Оксанку забирай, навіщо вона мені така? Я її раз пробачив, два, три роки тому вона народила мені дитину, не від мене, знову простив! Все терпіння скінчилося, живіть щасливо!

Федору не залишалося ні чого іншого, адже Оксані більше було нікуди йти, а він її любить. Ірини не було вдома, коли Федір приїхав з Оксаною і її сином, Ірина з’явилася через кілька годин. Ірині не потрібно було ні чого пояснювати, вона і так все зрозуміла, її очі наповнилися болем, в грудях защеміло, а в горлі встав величезний ком, Ірина мовчки розвернулася і пішла.

Пройшов місяць, Федір думав, що буде щасливий, але з тих пір Оксана дуже сильно змінилася, вона стала жорстокою і черствою, тільки зараз Федір зрозумів, як сильно він любить Ірину, а Оксана це як цукерка після кислих щей, але одними цукерками ситий не будеш.

Федір прийшов до Ірини з величезним букетом, він стояв в дверях квартири на колінах і плакав, Ірина була дуже сильно вражена, але зрозуміла, вона змогла домогтися його любові!

Пройшов рік Федір з Романом помирилися, в цей раз Роман переїхав до них у місто, він зустрів іншу жінку і все йде до весілля. Ірина скоро стане мамою, вона чекає доньку, Федір носить Іринкою на руках і всіляко оберігає.

Оксана повернулася назад в своє місто, залишилася зовсім одна і без засобів до існування, вона відмовилася від сина, а Роман забрав його, хоч і немає у нього батьківських почуттів, але все таки дитина не повинна жити в дитячому будинку.

Джерело.

Related Post