fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
Поїзд розчавив жінку в Києві (фото)

У Києві біля вулиці Льва Толстого, 63 поїзд збив жінку.

Про це повідомили на сторінці спільноти “Киев Оперативный” у соціальній мережі Facebook.

Згідно з інформацією, від отриманих несумісних з життям травм потерпіла померла на місці події. Її особисті речі розлетілися навколо на 100 метрів.

На жаль, поки ніяких подробиць випадку немає.

Поїзд збив жінкуПоїзд збив жінку 2

Читайте також: Фура розчавила натовп велосипедистів під Броварами (фото)

Джерело

Related Post