fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Позашляховик на смерть збив дитину-порушника

У Києві позашляховик на смерть збив шестикласника.

Хлопчик порушував правила дорожнього руху, повідомляє dtp.kiev.ua.

“Range Rover на смерть збив дитину-порушника. Від удару шестикласник відлетів на 40 метрів. Смерть настала миттєво”, – йдеться в повідомленні.

На місці працює оперативно-слідча група та експерт.

736506_2_w_590

Читайте також: УКРАЇНСЬКА СПІВАЧКА НАПРОРОКУВАЛА РОСІЇ ПОРАЗКУ ЧЕРЕЗ НАПАД НА УКРАЇНУ

Джерело.

Related Post