fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Пожежа на ринку петард в Індії знищила 200 магазинів і 40 машин

Обійшлося без жертв і постраждалих, поліція розбирається в інциденті.

В Індії в місті Аурангабад сталася пожежа на ринку, де продавали петарди і піротехніку: в результаті згоріли близько 200 торгових наметів і 40 машин.

Полум’я швидко поширилося по вартим впритул торговим рядам, дрібним і великим крамницях.

Завдяки щасливому випадку ніхто з власників і клієнтів магазинів не постраждав, всім вдалося евакуюватися до того, як загоряння охопило великі площі.

Поліція з’ясовує причини загоряння. За попередньою версією, причиною пожежі стала запущена кимось з нагоди свята Дівалі петарда.

Читайте також: АНФІСА ЧЕХОВА ПОКАЗАЛА ТАТУЮВАННЯ В ЕРОТИЧНОМУ КОМБІНЕЗОНІ

Джерело.

 

Related Post