fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Пожежу під Чорнобилем усе ще гасять

На території зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення у районі населеного пункту Буряківка пожежу гасять понад три десятки одиниць техніки та авіація.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

“До робіт залучено 33 одиниці техніки та 155 осіб, з них від ДСНС – 28 одиниць техніки (у тому числі вертоліт МІ-8 з водозливним пристроєм та 3 літаки АН-32П) та 142 рятувальники”, – зазначається у повідомленні.

У ДСНС поінформували, що станом на 16 годину спостерігається тління лісової підстилки і чагарників окремими осередками на площі до 10 гектарів. Загрози об’єктам, розташованим на території зони відчуження немає.

“Загрози розповсюдження пожежі немає. Ситуація контрольована”, – додали в ДСНС.

Читайте також:УКРАЇНЦІ ОБРАЛИ НАЗВУ ДЛЯ ГОЛОВНОГО АЕРОПОРТУ КРАЇНИ

Джерело.

Related Post