fbpx
Здоров'я
Правоохоронці знайшли власників підпільного виробництва ліків на Прикарпатті

На Прикарпатті виявили підпільний цех з виробництва фальсифікованих ліків. Вилучили величезна кількість фальшивих медикаментів. Серед препаратів найбільш ходові. Хто стоїть за виробництвом і як довго ділки труїли людей – дивіться в нашому сюжеті.

Сотні коробок і бочок з таблетками, капсулами, пакувальні матеріали, голограмні наклейки найвідоміших фармацевтичних торгових марок. Фальсифікат з підпільних цехів правоохоронці вилучають вже кілька годин поспіль.

Це препарати різного роду як серцево-судинні так від шлунково-кишкового тракту від тиску, дорогі препарати. Тут є препарати які тисячі упаковок препаратів які в аптеці коштують 50-60 гривень. Це вже дуже великі суми”, – сказав Роман Чекмарьов, начальник управління кримінальної поліції в Івано-Франківській області.

Всі ці підроблені ліки виготовляли і фасували в занедбаних фермах колишнього колгоспу в селі Гончарів. Працювали не місцеві. Людей завозили з інших областей. Хто керував усім цим поки невідомо. Коли нагрянули правоохоронці – їх зустрів лише одна людина.

Місцеві жителі до цих пір не можуть повірити, що тут могли виробляти підроблені ліки. Думали, – це просто свиноферма. Її власник постійно допомагав селу грошима.

У селищній раді розповідають, приміщення старого колгоспу орендували під ферму ще сім років тому. Нікого з місцевих туди не пускали. Орендаря селищний голова ніколи не бачив. Але за документами – це жінка з Калуського району.

Читайте також: ЗАЛІКУВАЛИ ДО СМЕРТІ: ПІД КИЄВОМ ЖІНЦІ ВІД РІЗКОГО БОЛЮ В ЖИВОТІ ПРОПИСАЛИ ЗАСПОКІЙЛИВЕ

Скільки і в які аптечні мережі поставляли підроблені ліки – це тепер з’ясовує держслужба з лікарських засобів.

Зараз всі вилучені препарати – на складі. Місцевих експертів до них не підпустили. Чи не довірили їм і відбір зразків для аналізу.

Джерело.

Related Post