fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Правоохоронці знайшли власників підпільного виробництва ліків на Прикарпатті

На Прикарпатті виявили підпільний цех з виробництва фальсифікованих ліків. Вилучили величезна кількість фальшивих медикаментів. Серед препаратів найбільш ходові. Хто стоїть за виробництвом і як довго ділки труїли людей – дивіться в нашому сюжеті.

Сотні коробок і бочок з таблетками, капсулами, пакувальні матеріали, голограмні наклейки найвідоміших фармацевтичних торгових марок. Фальсифікат з підпільних цехів правоохоронці вилучають вже кілька годин поспіль.

Це препарати різного роду як серцево-судинні так від шлунково-кишкового тракту від тиску, дорогі препарати. Тут є препарати які тисячі упаковок препаратів які в аптеці коштують 50-60 гривень. Це вже дуже великі суми”, – сказав Роман Чекмарьов, начальник управління кримінальної поліції в Івано-Франківській області.

Всі ці підроблені ліки виготовляли і фасували в занедбаних фермах колишнього колгоспу в селі Гончарів. Працювали не місцеві. Людей завозили з інших областей. Хто керував усім цим поки невідомо. Коли нагрянули правоохоронці – їх зустрів лише одна людина.

Місцеві жителі до цих пір не можуть повірити, що тут могли виробляти підроблені ліки. Думали, – це просто свиноферма. Її власник постійно допомагав селу грошима.

У селищній раді розповідають, приміщення старого колгоспу орендували під ферму ще сім років тому. Нікого з місцевих туди не пускали. Орендаря селищний голова ніколи не бачив. Але за документами – це жінка з Калуського району.

Читайте також: ЗАЛІКУВАЛИ ДО СМЕРТІ: ПІД КИЄВОМ ЖІНЦІ ВІД РІЗКОГО БОЛЮ В ЖИВОТІ ПРОПИСАЛИ ЗАСПОКІЙЛИВЕ

Скільки і в які аптечні мережі поставляли підроблені ліки – це тепер з’ясовує держслужба з лікарських засобів.

Зараз всі вилучені препарати – на складі. Місцевих експертів до них не підпустили. Чи не довірили їм і відбір зразків для аналізу.

Джерело.

Related Post