fbpx
Шоу-бізнес
Пригоди «Кварталу 95» в Азербайджані: футбол замість лиж і ярмарок в українському стилі

Спортивні змагання організовував український богатир Василь Вірастюк. В Азербайджані пройшов дванадцятий фестиваль «Весело», організований студією «Квартал 95». Всього за сім днів фестивалю відбулося понад 20 музичних і розважальних івентів.

Щоранку на фестивалі починалося із загальною зарядки. Вдень гості і учасники милувалися красою місцевих краєвидів, брали активну участь в конкурсах і дегустували на гірських вершинах глінтвейн.

Правда, цього разу трохи підвела погода, і через відсутність снігу на спусках любителям лиж і сноубордів довелося задовольнятися іншими видами спорту. Традиційно, спортивні змагання організовував український богатир Василь Вірастюк.

«Мені здається, пограти взимку на зеленій траві в футбол — це унікальний випадок в цьому регіоні, — розповідає один з авторів і музичний редактор» Кварталу 95 «Артем Гагарін, який відповідав на фестивалі за всю його розважальну частину.

Читайте також: СВІТЛАНА ЛОБОДА З’ЯВИЛАСЯ НА ВЕЧІРЦІ В ДУБАЇ В МІНІ ЗА ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ

В рамках фестивалю відбувся концерт «Вечірній Квартал», а також сольні концерти Наталки Могилевської та грузинського колективу Mgzavrebi. Також відбулася виїзна гра учасників «Ліги сміху», в якій брали участь три команди — чемпіони минулого сезону «Стоянівка», «Вінницькі» і «Відпочиваємо разом».

Почесним гостем фестивалю став легендарний актор і співак Вахтанг Кікабідзе, який раніше вже не раз брав участь в проектах студії «Квартал 95». «Тут мене зустріли як рідну людину. Мене пригостили шашликом з кабана і смаженим фазаном», — поділився співак.

До Різдва організатори фестивалю «Весело» підготувалися грунтовно, дотримуюся українськими традиціями.

«Спеціально до Різдва була організована ярмарок в українському національному стилі, де місцеві жителі могли продегустувати різні види українських наливок, сало та інші смаколики», — розповідає Гагарін.

Азербайджанці ж, в свою чергу, теж не залишилися в стороні, і щодня пригощали гостей традиційними стравами своєї кухні — Кутаба, шекербурамі і пахлавой.

Джерело.

Related Post

facebook