fbpx
Breaking News
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
– Ми з твоїм батьком любили один одного, одружитися збиралися, а потім вона приїхала, і твій батько кинув мене, заради неї. А я дитину чекала від нього, а потім втратила, через переживання. А твоєму батькові хоч би що, він просто сказав, – Вибач! Так я, якщо хочеш знати, все життя чекала слушної нагоди, щоб коли прийде час вдaрити, якомога бoлючіше, шкода от тільки, твій батько не дожив, але нічого нехай мати стрaждає
Нарешті наpoдився син. З одної нічної роботи, Антон пішов, щоб частіше бувати вдома і бачити сина. А ось з двох інших не став йти, гроші сім’ї були потрібні. Тепер Катя почала вередувати, адже їй доводилося самій возитися з дитиною. Антон допомагав як міг, особливо вечорами, але Каті цього було мало. В один з вечорів Катя закотила справжній скaндал
Суспільство
Прийоми аферистів: інтернет освоїли навіть цигани

Все більше харків’ян стають жертвами шахраїв. За даними облпрокуратури, у 2016 році, порівняно з показниками 2014-2015 років, кількість обманів у регіоні збільшилася приблизно в півтора рази. Аферисти стають більш винахідливими і намагаються крокувати в ногу з часом. “Сегодня” з’ясувала, на які “вудки” найчастіше ловлять шахраї.

Як розповіли нам в обласній поліції, за останні роки зловмисники все активніше освоюють інтернет. Один з популярних методів “заробітку” — хакерські операції з чужими банківськими картами. Поповнюючи, наприклад, мобільний рахунок в онлайн-режимі, клієнти вводять CVV-код картки. “Ці дані з допомогою хакерських технологій отримують злочинці і потім оплачують чужими грошима свої рахунки”, — розповів нам начальник відділу управління карного розшуку ГУ Нацполіції Валерій Горбунов.

За словами правоохоронця з 19-річним стажем, інтернет освоїли навіть цигани, які раніше взагалі не зв’язувалися з комп’ютерами. “Вони реєструються під вигаданими даними на різних сайтах, форумах та під тими або іншими приводами заволодівають грошима людей. Часто вони використовують привід купівлі-продажу товарів, перевезення продукції”, — пояснює Горбунов.

Не втрачають вправності і телефонні шахраї. Лише за останній місяць відразу три харків’янки постраждали від банальної афери, яку в народі називають “ваш син у поліції, перераховуйте гроші”. Пенсіонерки передали шахраям у загальній складності понад 200 тис. грн.

“Величезна кількість людей про це вже інформована, ми намагаємося давати максимального розголосу таких випадків. Але тим не менш все одно є громадяни, які попадаються. Та й самі шахраї — хороші психологи, вони буквально на ходу розкручують людину”, — каже правоохоронець.

Читайте також: МАСШТАБНА ПОЖЕЖА В КИЄВІ: В СОЦМЕРЕЖАХ ВЛАШТУВАЛИ ПАНІКУ

Високий рівень майстерності шахраїв у цьому виді афери поліцейський пояснює великою кількістю часу, який у них є на відточування навичок. В основному, ці дзвінки приходять з місць позбавлення волі. Причому особливо культивується телефонне шахрайство на території Чорнухинської колонії Луганської області.

“Проблема в тому, що у нас немає доступу до цієї установи, вона знаходиться на непідконтрольній території Україні. А там за останні роки все це розрослося, злочинці набралися досвіду і боротися з ними вкрай складно”, — поділився Горбунов. Близько 80% жертв злочинців у таких випадках — пенсіонери у віці від 50 до 80 років.

Як повідомлялося, шахраї обдурили водіїв вантажівок з усієї України.

Джерело.

Related Post