fbpx
Суспільство
Присутність чоловіка на пoлoгax може зруйнувати відносини

Ще десять років тому жінку в положенні не запитували про те, чи бере вона когось з собою на пoлoгu. Навіщо?

Пoлoгu вважалися виключно жіночою територією, навіть якщо брав їх персонал майже суцільно складався з чоловіків. Однак в недалекому минулому батькам дозволили бути присутнім при пoлoгax, і сьогодні в багатьох клініках такий варіант є звичним.

Пoлoгu в житті будь-якої сім’ї — особлива подія. Як може вплинути на ваші стосунки з чоловіком, якщо він буде пристосовувати при народженні вашої дитини.

Отже, існує кілька пунктів, які допоможуть вам зрозуміти чи не зіпсує присутність вашого чоловіка на пoлoгaxx ваші з ним відносини.

1. Чоловіча психіка

Якими б чоловіки не були серйозними і витривалими, пoлoгu — видовище не для їхньої психіки. Існує безліч випадків, коли сильної статі необхідно надавати першу допомогу, після того, як його представники непритомніють від побаченого.

Читайте також: ТОП-5 ЯКОСТЕЙ ІДЕАЛЬНОГО МАЙБУТНЬОГО ЧОЛОВІКАТОП-5 ЯКОСТЕЙ ІДЕАЛЬНОГО МАЙБУТНЬОГО ЧОЛОВІКА

2. Можлива iмпoтeнцiя

За неофіційними даними статистика перетворення чоловіки в iмпoтeнтa після присутності на пoлoгax коливається від 20 до 50 відсотків. Задумайтесь над цими цифрами і застережіть ваші майбутні  відносини зазделегідь, не давши своєму благовірному виявитися разом з вами в пoлoгoвoмy залі.

3. Дотримання моді

Найгірше, що ви можете зробити, це запропонувати чоловікові бути присутнім на пoлoгax, тому що так роблять багато і це модно. Однак сліпе слідування моді ще ніколи не приносило нікому задоволення, а особливо в такій iнтuмнiй темі, як пoлoгu.

4. Зовнішній вигляд жінки

Будь-яка жінка завжди хоче виглядати для свого чоловіка ідеально. Чи треба пояснювати, що під час пoлoгiв — це правило ніяким чином не може бути дотримано. Навпаки, ви будете виглядати настільки непривабливо, що, повірте, вашому чоловікові краще буде цього не бачити.

Зрештою, ви хочете, щоб ваш чоловік продовжував хoтiти і любити вас після народження дитини або всякий раз згадував страшні картини з пологового залу, вирішувати вам.

Джерело.

Related Post

facebook