fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Суспільство
Притча про поради і фальшиву допомогу

Одного вечора п’яний чоловік вийшов з бару і по дорозі додому перечепився і впав у глибоку яму посеред вулиці. Він не міг звідти вибратись. Один перехожий, який проходив повз кинув йому Біблію, процитував уривок зі Святого Письма, щоб обнадіяти його, і пішов своєю дорогою.

Потім біля ями зупинився психолог. Він намагався допомогти чоловікові зрозуміти, чому він потрапив у яму. Нарешті, крики нещасного почув алкоголік, який пройшов реабілітацію. Він зупинився біля ями.

– Будь ласка, допоможи!, – кричав чоловік з ями.

– Без проблем, – відповів колишній алкоголік.

Читайте також: ПРИТЧА ПРО АНГЕЛІВ: РЕЧІ НЕ ТАКІ, ЯКИМИ ВИДАЮТЬСЯ

А тоді взяв і стрибнув до ями. П’яний лементував:

– Ой, тепер ми обидва застрягли в цій ямі!

Та той чоловік лише всміхнувся і сказав: –

– Не хвилюйся. Я був тут раніше. Я знаю, як звідси вибратися. Зараз виліземо разом.

У цьому житті слушну пораду нам може дати лише той, хто дійсно розуміє наше становище.

Джерело.

Related Post