fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Авто
Привезти вживаний автомобіль дорожчий за 10 тисяч євро буде проблематично

Експерти попереджають, що в Україні існує маса заборон щодо валютного врегулювання, які можуть перешкодити ввезенню якісних уживаних автомобілів з Європи.

Незважаючи на те, що Закон «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» №1389-19 вже набув чинності, нюансів щодо його використання відкривається з кожним днем дедалі більше.

Читайте також: ІЗ 1 СЕРПНЯ ДЛЯ ВОДІЇВ ЗНАЙШЛИ НОВУ ПРОБЛЕМУ

Зокрема, існує проблема легального провезення великої суми грошей через кордон України для купівлі уживаного автомобіля за зниженими акцизами. Зокрема, українське законодавство передбачає максимальну суму вивезення готівкової валюти – щонайбільше 10 тис. євро.

Все, що вище потрібно везти безготівкою, на картці. Крім того, продавець-поляк для звіту перед своїми податковими органами висуне вимогу безготівкового переказу, – цитують «Вести» економіста Олександра Охріменка. – Отже, гроші потрібно буде везти на картці, причому не гривневій, а валютній.

Джерело.

Related Post