fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Лайфхаки
Продукти, які замінять 8 склянок води в день

Не обов’язково випивати вісім склянок води на добу, щоб підтримувати водний баланс в oргaнiзмi.

Включіть у свій раціон певні продукти, і впоратися з цим завданням буде набагато простіше.

Дeгідрaтaція – поширена причина слабкості, нездужання і навіть непритомності у людей з напруженим графіком: політиків, спортсменів, артистів.

Oргaнiзм розумний: він сигналізує нам про брак води сухістю в роті, при ігноруванні перших ознак зневоднення може з’явитися нудота і запаморочення, людина може втратити свідомість.

При високих навантаженнях зневоднення здатне зашкодити внутрішнім oргaнaм всього за кілька днів.

Скільки ж води потрібно людині, щоб цього не допустити?

Користь магічних восьми склянок на день науково так і не була підтверджена.

Як покрити таку потребу в рідині? Все просто: додавати в раціон продукти з високим вмістом води. Давайте подивимося, де її найбільше.

Читайте також: 5 НЕСПОДІВАНИХ ОЗНАК ТОГО, ЩО ПЕРЕД ВАМИ ПCИХOПAТ

Незважаючи на запевнення прихильників теорії восьми склянок, підтримання водного балансу не вилікує від хронічних хвороб, які не позбавить шкіру від зморшок і не допоможе впоратися з безсонням.

Однак наше тіло на 75% складається з води, і її баланс дуже важливий для нормальної життєдіяльності. Пам’ятайте про це, формуючи свій щоденний раціон.

Джерело.

Related Post