fbpx
Breaking News
61 їй, 26 – йому. Мадонна вкотре підтвердила: вона вміє насолоджуватися життям! (Фото)
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!
Йшла 6 година моїх пoлoгів. Мав наpoдитися хлопчик, так УЗД показало. Я думала що вже вмuрaю на цьому кріслі, вже не особливо усвідомлюючи, що відбувається навколо. Поруч бігають медсестри і лікарі. І тут в палату входить високий чоловік з густою такою бородою! Мені здалося – в рясі…
Знімкам рідних не місце у гаманці поруч з грошима. Ось чим загрожує така звичка:
Ось і наpoдився перший малюк – великий, голосистий і здоровий. Тато сам гордо перeрізав пyпoвину, малюком зайнялися лікарі, а він повернувся до дружини. Ще через кілька хвилин голосно зaкрuчав і другий малюк. Тільки ось тато, побачивши дитину, знепритомнів, встигнувши перед цим задати лікарям одне-єдине питання
Суспільство
Прогноз погоди на тиждень: буде тепло, але дощитиме

Жителям України рекомендується дістати парасольки, адже з понеділка до початку вихідних у всіх регіонах, крім південних, дощитиме.

На Заході вдень буде 9-13 градусів тепла, а вночі – до 4 градусів. З понеділка до п’ятниці тут обіцяють опади, які тимчасово припиняться в четвер.

На Північ очікує коливання температури в рамках 6-12 градусів тепла вдень і 1-5 вночі. Дощитиме весь тиждень, крім четверга.

На сході також переважно дощова погода – опади випадуть в понеділок, вівторок і п’ятницю. На початку тижня стовпчики термометрів покажуть 6-9 градусів тепла вдень і 1-3 вночі, до середовища повітря прогріється до +13.

На Півдні дощитиме тільки в понеділок. Тут вдень буде до +17, а вночі – + 1-3 градусів.

У центрі країни потепління прийде ближче до середи, а протягом усього тижня дощитиме. З середи температура підніметься до 12-14 градусів тепла вдень і до 6 вночі.

Читайте також: ЯК ПРОСУВАЄТЬСЯ МЕДИЧНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post