fbpx
Суспільство
Прогноз погоди: в Україні відлига, дощі і повені

Весна вступає у свої права. Як повідомляє Укргідрометцентр, у всіх регіонах країни на цьому тижні значно потеплішає.

Найвища температура в Україні буде на заході, де вдень повітря прогріється від 6 до 15 градусів. Вночі буде від 1 до 5 тепла. Ближче до п’ятниці у західних областях пройде дощ.

Тим часом у північній частині країни прогнозують дощ з мокрим снігом на початку тижня. Але при цьому денна температура буде від 6 до 9 градусів тепла, вночі — від -5 до +5.

У столиці можливі опади, вдень від 5 до 9 тепла, вночі — від -1 до +5. У центрі країни вдень від 6 до 10 тепла, вночі — від -1 до +4. Наприкінці тижня пройде дощ. На півдні тиждень пройде без опадів. Вдень від 8 до 12 тепла, вночі — від 0 до 5 градусів вище нуля. У східних регіонах на початку тижня пройде сніг з дощем, але в інші дні буде ясно і тепло. Вдень від 3 до 9 градусів, вночі — від 0 до 5 тепла.

Потепління несе з собою сезонні небезпеки. Рятувальники попереджають, що у зв’язку з відлигою в центральних і західних регіонах можливі повені. Так, на лівих притоках Дністра рівень води може піднятися на 70-150 см, а річки басейну Західного Бугу можуть вийти з берегів, на річках басейну Прип’яті — руйнування льодового покриву та затоплення сільгоспугідь. “Сьогодні на Дністрі в

Тернопільській області очікується паводкова хвиля висотою 480-510 см”, — повідомили в ДСНС.

Читайте також: ВЕЛИКИЙ ПІСТ 2017: КАЛЕНДАР ХАРЧУВАННЯ ПО ДНЯХ

Джерело.

Related Post

facebook