fbpx
Breaking News
– Удочерила Олечку 16 літ тому, а зізнатися їй не наважуюся. З чого почати розмову? Чи зрозуміє вона? Та ще більше жaxaє те, що донька може дізнатися правду від когось іншого!
Так, треба трошки терпіння, але повірте – воно того вартує! В’ялена домашня куряча бастурма – це щось неймовірне! Зупинитися і наїстися просто не можливо! Завжди готую на свята чи просто коли знаю, що приїдуть діти, зять, невістка – всі цю смакоту обожнюють!
– Він живе з вами тільки за звичкою, а кохає мене, давно. Ми були разом минулих вихідних. Ви навіть у ліжку більше йому не подобаєтеся!
Міністр освіти Ганна Новосад заявила, що на зарплатню у 36 тисяч гривень вона не зможе утримувати дитину. Гм… А звичайні ж люди якось на 3-5 тисяч можуть…
Зеленський про відносини з Путіним: “Ми створили формат для нашого діалогу, який привів до деяких „чутливих” рішень. Діалог почався”.
Україна
Прогноз від синоптика: коли в Україні настане літня спека

Справжня літня спека в Україні настане з 12 червня, коли температура повітря різко підвищиться. Така погода протримається до 20 червня.

Про це в коментарі виданню “Апостроф” розповів народний синоптик Леонід Горбань.

До 11 червня денні температури повітря в Україні очікуються на рівні +20+23 градуси, а нічні – +11+12 градусів.

З 12 червня денні показники температур сягатимуть позначок +26+29 градусів, а то й +30.

Читайте також: ЧОМУ УКРАЇНЦІ БАГАТО ВИТРАЧАЮТЬ НА ЇЖУ: ДОРОГІ ПРОДУКТИ І НИЗЬКІ ЗАРПЛАТИ

“З 20 по 23 червня буде спостерігатися незначне зниження температур до +22+24 градусів, а з 25 червня і до кінця місяця стабільно очікується +29+32 градуси”, – зазначив синоптик.

Зазначимо, що цілий червень 2018 року, за прогнозами синоптиків, буде теплішим, ніж зазвичай. Згідно з даними

Укргідрометцентру, середньомісячні температури червня триматимуться на рівні від +18 до +22 градусів, що на 1-1,5 градуса вище від середніх багаторічних значень.

Related Post