fbpx
Політика
Прокурор перерахував, в чому саме звинувачують Януковича

Екс-президент-втікач Віктор Янукович підозрюється в державній зраді, пособництві в умисних діях, спрямованих на зміну конституційного ладу і зміну державних кордонів України представниками влади РФ, а також пособництві в умисних діях в здійсненні агресивної війни проти України. Про це повідомив військовий прокурор Руслан Кравченко.

“Під час здійснення спеціального досудового розслідування нами були зібрані незаперечні і об’єктивні обґрунтовані докази, яких, на думку сторони звинувачення, достатньо для доказу провини Януковича. Це свідчення більше 50 свідків, речові докази, документи, висновки експертів, відео- і фотодокази”, – заявив він.

Януковича, зокрема, звинувачують у тому, що 1 березня 2014 року він, для легалізації дій представників влади РФ і агресивної війни, склав і підписав лист зі зверненням до президента Росії Володимира Путіна з проханням ввести війська на територію України. У свою чергу Путін звернувся до Ради Федерації, яка дала дозвіл.

Читайте також: СИЛОВИЙ ШТУРМ РЕДУТУ В КРИВОМУ ТОРЦІ: ГЕОГРАФІЯ ПРОТЕСТІВ РОЗШИРИЛАСЬ

За словами військового прокурора, другий лист Януковича було направлено до Ради Федерації РФ.
При цьому Кравченко нагадав, що ООН визнала Росію окупантом, а листи – єдиний документ, який “легалізував” всі дії Москви.

Як повідомлялося, сьогодні військова прокуратура передала обвинувальний акт до суду у справі про держзраду Януковича.

Джерело.

Related Post

facebook