fbpx
Breaking News
Марія пообіцяла, що як завaгiтніє, більше нічого і ніколи про неї не почую. Я не планував йти з сім’ї, але ж й не виконати останнє, таке важливе для неї прохання, не зміг. І ось сталося, вона завaгiтнiла. Тоді і почалося саме справжнє пeкло. За 3 роки зустрічей з Марією мені здавалося, що я її знаю. Але виявилося, зовсім це не так
Зеленський: “У мене єврейська кpoв. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так? Нікому немає діла.”
Сало – наш рідний улюблений український продукт. Але таку смакоту ви точно з нього ще не готували! Здивуйте всіх шедевром!
Щоб додому хотілося повертатися: 9 секретів сімейної злагоди. Ці поради, сподіваємося, допоможуть вам надовго зберегти любов у ваших серцях і подолати життєві труднощі
Перед кожною мамою рано чи пізно постають питання: з якого віку можна давати морозиво, скільки можна дати і як часто, як правильно вибрати морозиво для дитини?
Суспільство
Промахнувся: він думав, що вона багата, а потім мовчки зібрав речі

Олена, до недавнього часу, була завидною нареченою. Жила в трикімнатній квартирі рідної тітки.

Їздила на тітчиної іномарочка. Сестра тата поїхала на стажування за кордон і, зустрівши свою любов, залишилася там. Племінниці дозволила користуватися її благами.

Івана, Олена зустріла в нічному клубі. Він тусувався серед «золотої молоді», був гарний, доглянутий і одягнений в дорогий брендовий одяг.

Один годинник на його руці тягнули тисяч так на 250 000, а телефон, з продуктивністю суперкомп’ютера був відомої марки. Міркував за келихом доброго пива про тлінність буття і про суєту суєт. Дівчина відразу зрозуміла: ось він – принц, який їй забезпечить безбідне життя.

Алена, звичайно, на тлі нареченого виглядала не так блискуче, але її кредитні телефон і годинник, були, так само, модною моделі. До того ж, її образ доповнював цілком собі сучасний автомобіль (НЕ жигулі 5-ї моделі) і трійка в центрі.

Після місяця романтичних вечерь в ресторанах і прогулянок під місяцем, Іван зробив пропозицію коханій і переїхав до неї. Ще через місяць Олена прийняла пропозицію. Попрямували молоді в ЗАГС писати заяву на вступ в шлюб.

Читайте також: МАМА ЧОЛОВІКА ПОГЛАДИЛА МЕНЕ ПО ГОЛОВІ: «БІЛОСНІЖКА ТИ МОЯ, БУДЕШ У НАС В КВАРТИРІ І ЗА СЕБЕ, І ЗА 7 ГНОМІВ ПРАЦЮВАТИ»

Вони б зіграли весілля і продовжили дурити один одного, якби не з’явився тітка на порозі.

Увійшовши в квартиру, вона відразу повідомила молодій наречені про рішення продати квартиру. Покупець був на прикметі, надала родичці термін в один місяць для пошуку іншого житла.

І, так, машину вона, так само продавала, бо за кордоном планувала купити на ці гроші нерухомість.

Тут почалося … З приємного і вихованого юнака Ваня перетворився в егоїстичного і самозакоханого, вибачте, козла. Наречений з нареченою стали лаятися на дню по кілька разів. Взаємні закиди, звинувачення.

З’ясувалося, що всі гаджети-примочки, що хлопець носив на собі, куплені теж в кредит, а годинник – просто якісна репліка модного бренду. Утримувати він сім’ю не може, так кредит забирає майже всю заробітну плату.

Весілля було відмінено: ні в однієї зі сторін не знайшлося ні грошей, ні бажання проводити торжество. А наречений сказав:

-Я думав, ти багата. Не думав, що такий ніщебродкой опинишся.

Зібрав речі і покинув житлову площу.

Тітка квартиру і машину продавати не стала, не потрібні були їй гроші. Рідний брат, батько Олени, попросив її нареченого перевірити, аж надто слизьким йому здавався Іван.

Дівчина довго переживала, але честь дівочу не повернути. Через рік зустріла гарного хлопця, вийшла заміж і до цього часу живуть душа в душу.

Джерело.

Related Post