fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Спорт
Промоутер Ентоні Джошуа: “Думаю, з Кличком покінчено”

Команда британського боксера планує зустрітися з українцем навесні-влітку наступного року

Промоутер Ентоні Джошуа Едді Хірн заявив, що не боїться зустрічі свого клієнта з Володимиром Кличком, оскільки вважає, що українець з віком втратив свою силу, передає Boxing News.

“Моє чуття мені говорить, що бій Джошуа з Кличком відбудеться навесні-влітку наступного року, а 26 листопада ми будемо битися з Джозефом Паркером, щоб позбутися від обов’язкового претендента.

Деякі люди кажуть, що бій з Паркером може бути таким же важким, як з Кличком. Невідомо, що сталося з Володимиром, в останньому бою він був жахливий. Була справа в тому, що Ф’юрі виступив блискуче, або в тому, що Кличку настав кінець? Думаю, і в тому, і в іншому. Думаю, з Кличком покінчено, але він досі дуже гарний. Справа вже не в силі, але в досвіді. І це єдине, що хвилює мене в його бою з Джошуа”, – заявив Хірн.

Читайте також: Кличко приклався кулаком до соліста «Muse» (фото)

Джерело

Related Post