fbpx
Breaking News
Я на пенсії кілька років. Онуків, по суті, у мене немає. Вірніше, є двоє, але я їх не бачила в очі, тому що дочка зі мною не спілкується вже рівно 23 роки. Причина? Мені не сподобався її тупуватий чоловік і я не хотіла, щоб вона за нього виходила заміж. Та найгірше те, що я зіпсувала життя своєму синові, і розуміла я це, з пристойним запізненням
Я була найщасливішою жінкою на світі в той вечір. Про його дружину, що з нею там відбувається, я і не думала. І про дітей не думала. Думала, ну нічого, буде їх на вихідні брати, грошима допомагати. Ми одружилися… Любі дівчата, прочитайте і вдумайтесь. Біжіть від одружених чоловіків. Закривайте очі, затикайте вуха, не вірте, не слухайте, не закохуйтеся! Розплата прийде неодмінно
Найсмачніше “ПТАШИНЕ МОЛОЧКО”, яке я колись їла! Без випічки! Ніжніше-ніжного, тане в роті… Тепер готую лише за цим рецептом, яким зі мною поділилася одна львівська господиня. Як я їй вдячна!
У грудні 2019-го президент отримав 28 тисяч гривень, а виплата так званої “13-й зарплати” Зеленському та керівництву ОПУ не передбачена. 
Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Батьки знову сваряться
Технології
Простий спосіб знайти iPhone, перекладений в беззвучний режим

Не всі сучасні користувачі розуміють, що значить цінувати і берегти речі. Тому часто втрачають або забувають телефони будинку, в навчальному закладі або на заняттях. Добре, якщо чесна людина повертає апарат. Але як бути, коли смартфон загубився в приміщенні?

Ситуація ускладнюється, коли іншого телефону під рукою немає. Або коли ваш основний апарат переключено в беззвучний режим.

Нижче описаний найпростіший спосіб знайти iPhone – безкоштовно і без будь-якого стресу. Стане в нагоді тільки планшет або комп’ютер. Дивно, але багато людей не знають і не користуються таким способом.

Крок 1 : У будь-якому браузері відкрийте сайт iCloud.com і вкажіть параметри облікового запису Apple ID.

iPhone-lost-4

Крок 2 : Зайдіть в веб-додаток «Знайти iPhone», і через деякий час служба покаже список ваших пристроїв.

iPhone-lost-2

Крок 3 : Виберіть на карті свій iPhone і натисніть «Грати звук ».

Крок 4 : Тепер ваш iPhone або iPad буде видавати звуки до тих пір, поки ви не знайдете і не розблоковуєте його.

iPhone-lost-3

Майте на увазі, що гаджет буде шуміти досить голосно. Так що якщо, наприклад, в квартирі є дитина, ця функція точно її розбудить.

 

Джерело

Related Post