Шоу-бізнес
Провокатори намагалися зірвати концерт Світлани Лободи в Чернігові

Рятувальники, які прибули на місце, почали екстрену евакуацію глядачів і артистівю.

Близько двадцяти агресивно налаштованих людей влаштували пікет під будівлею обласної ради за годину до старту шоу співачки. Пошумівши під вікнами адміністрації, активісти перемістилися до драмтеатру ім. Шевченка, де о 19:00 повинен був початися концерт Світлани Лободи.

«До цього моменту частина глядачів вже встигла зайняти свої місця в залі, а тим, хто тільки приїхав – довелося не солодко. Їх обливали червоною фарбою і кидали їм під ноги фальшиві купюри», – розповіли організатори.

Провокатори перешкоджали проходженню людей у зал, виникли сутички, в ході яких постраждала вахтер драмтеатру, яка допомагала шанувальникам артистки пройти в зал.

Фанати Світлани вирішили скористатися службовим входом будівлі, щоб уникнути зіткнень з учасниками стихійного пікету. Останніх така винахідливість сильно обурила, і вже через кілька хвилин невідомі повідомили за номером 102 про те, що театр заміновано.

Рятувальники, які прибули на місце, почали екстрену евакуацію глядачів і артистів. При цьому менеджмент артистки заявляє про те, що концерт обов’язково відбудеться.

Зазначимо, що причиною пікету стало невдоволення провокаторів, що місцева влада не відреагувала на їхню вимогу скасувати виступ Лободи. При цьому відповідне звернення вони направили в мерію тільки 31 жовтня, напередодні виступу артистки, який мав відбутися 1 листопада.

Читайте також: 13 ЗВИЧОК, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ВАМ БУТИ ЩАСЛИВИМИ

Джерело.

Related Post

facebook