fbpx
Breaking News
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Україна
Причин падіння рейтингу Зеленського чотири. Ось вони:

Як пише “24 Канал”, про причини падіння рейтингу президента розповів у своєму відеоблозі журналіст Антон Голобородько.

  • За його словами, перш за все – це закономірний процес, і так було з усіма президентами.
  • Друга причина падіння рейтингу у тому, що майже завжди складно зрозуміти, що обіцяє Зеленський. Саме тому він як кандидат отримав величезну підтримку, бо по суті він обіцяв усе і усім, – підкресли Голобородько.
  • Третя причина зменшення популярності – команда Зеленського, яку збирали на швидку руку.

“Вже три місяці у парламенті розгоряється скандал за скандалом: то інтимні переписки депутатів стають відомі широкому загалу, то корупційні скандали розгоряються. Окремі групи впливу всередині президентської фракції починають розхитувати ситуацію”, – наголосив журналіст.

Читайте також: ВОНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ СТАЛИ ЗНОВУ З’ЯВЛЯТИСЯ НА ПУБЛІЦІ РАЗОМ. РОМАН? ДРУГИЙ РАЗ В ТУ САМУ РІЧКУ?.. ДМИТРО КОЛЯДЕНКО РОЗПОВІВ ПРАВДУ ПРО СТОСУНКИ З БІЛИК. 

  • Четвертий привід для падіння рейтингу – це просування важливих але непопулярних реформ. За словами журналіста, зняття мораторію на продаж землі сільскогосподарського призначення або легалізація грального бізнесу – важливі, однак дуже суперечливі серед населення реформи.

Ставлення до президента Зеленського загалом погіршилося, нагадує джерело. Якщо у вересні його підтримували 73%, то вже на наприкінці листопада лише 52%. Тобто мінус 21%.

Джерело: 

Related Post