fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Притчі
Притча про сумніви і вірі, обмані і совісті. Яку варто прочитати кожному!

,,ЯКОЮ МІРОЮ міряють, ТАКОЮ МІРОЮ І ТОБІ БУДЕ відміряти”. Євангеліє від Матвія. Мф.7: 1-6

Ми забуваємо цю давню цитату, а між тим, вона залишається актуальною. І той, хто без наміру робить що-небудь для свого наставника, ніколи не запідозрить і його в брехні.

Дружина одного бідного чоловіка готувала масло, а він потім продавав його в місцеву бакалію. Жінка надавала маслу форму, вагу цього бруска становив 1 кг.

Отримана виручка була непоганою підмогою для сім’ї.

Але одного разу бакалейщик став сумніватися в чесності бідняка, який продавав йому масло, і вирішив зважити куплені порції.

Виявилося, що кожна з них важила не кілограми, а 900 грам. Це дуже розсердило чоловіка.

Читайте також: Молитва на повернення боргу і позбавлення від кредитів

На наступний ранок, коли той самий жебрак знову прийшов в магазин, бакалейщик роздратовано сказав:

– Більше не принось мені своє масло! Я все одно у тебе нічого не куплю, обманщик! Ти мені говорив, що кола важать по кілограму, тоді як насправді в них 900 грам. Я не дозволю себе дурити!

Бідолаха помітно розкис, опустив погляд і сказав:

– У нас, господар, немає ваг … Мірою мені завжди служив кілограм цукру, який я купив у тебе. По ньому ми з дружиною і зважували масло …

Завжди пам’ятай, що твоєї мірою будуть вимірювати і тобі!

Related Post