fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Притчі
Притча про сумніви і вірі, обмані і совісті. Яку варто прочитати кожному!

,,ЯКОЮ МІРОЮ міряють, ТАКОЮ МІРОЮ І ТОБІ БУДЕ відміряти”. Євангеліє від Матвія. Мф.7: 1-6

Ми забуваємо цю давню цитату, а між тим, вона залишається актуальною. І той, хто без наміру робить що-небудь для свого наставника, ніколи не запідозрить і його в брехні.

Дружина одного бідного чоловіка готувала масло, а він потім продавав його в місцеву бакалію. Жінка надавала маслу форму, вагу цього бруска становив 1 кг.

Отримана виручка була непоганою підмогою для сім’ї.

Але одного разу бакалейщик став сумніватися в чесності бідняка, який продавав йому масло, і вирішив зважити куплені порції.

Виявилося, що кожна з них важила не кілограми, а 900 грам. Це дуже розсердило чоловіка.

Читайте також: Молитва на повернення боргу і позбавлення від кредитів

На наступний ранок, коли той самий жебрак знову прийшов в магазин, бакалейщик роздратовано сказав:

– Більше не принось мені своє масло! Я все одно у тебе нічого не куплю, обманщик! Ти мені говорив, що кола важать по кілограму, тоді як насправді в них 900 грам. Я не дозволю себе дурити!

Бідолаха помітно розкис, опустив погляд і сказав:

– У нас, господар, немає ваг … Мірою мені завжди служив кілограм цукру, який я купив у тебе. По ньому ми з дружиною і зважували масло …

Завжди пам’ятай, що твоєї мірою будуть вимірювати і тобі!

Related Post