fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Спорт
Приваблива “Роналду у спідниці” підкорила фанатів футболу (відео)

Футбол – гра для справжніх чоловіків, проте жінки воліють не відставати від них. Представниці прекрасної половини людства чудово вправляються з м’ячем на полі. Більше того, є серед них і свої Роналду та Мессі у спідницях.

Однією з футбольних віртуозок по праву можна назвати 25-річну бразилійку Ракель Беннет. Дівчина з дитинства захоплюється футболом і зараз демонструє просто неймовірну техніку володіння м’ячем. А гарна зовнішність та звабливі фото в Instagram роблять її новою зіркою цієї гри.

Судячи з її сторінки в соціальній мережі,дівчина не розлучається з м’ячем навіть у подорожах, оскільки публікує знімки на фоні визначних місць, тримаючи в руках цей спортивний атрибут.

Читайте також: МАЛЕЧА ВИРІШИЛА ВИТЕРТИ СЛЬОЗИ РОНАЛДУ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ТОЙ ОТРИМАВ ТРАВМУ У ФІНАЛІ ЄВРО-2016 (ФОТО)

Крім того, Ракель із задоволенням викладає відео, на якому демонструє свою майстерність. Цікаво, що однаково добре дівчина справляється з м’ячем як у зручному взутті та спортивному костюмі, так і на високих підборах та кардинально короткому міні.

Привабливість, помножена на майстерність, уже дала свої результати. На сторінку Ракель підписалися 255 тисяч користувачів мережі.

Джерело.

Related Post