fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Економіка
«Приват» постарався: ця п’ятниця 13-те точно запам’ятається! «Почалося, дочекалися» – коментували скептики у соцмережах вчорашній збій у роботі Приватбанку

Вчора ввечері вся країна «гуділа», а у соцмережах домінувала тема і її обговорення: «Приват-24» «висить», гроші з банкоматів не знімаються, в магазинах карткою не розрахуєшся, «почалося, дочекалися» і так далі.

А все тому, що саме надвечір у п’ятницю 13-го у роботі Приватбанку відбувся масштабний збій, повідомляє lb.ua.

Були зафіксовані проблеми з платіжками в «Приват24», оплатою в Інтернеті, зарахуванням коштів на картку, роботою банкоматів, а також оплатою в POS-терміналах.

У прес-службі банку повідомили, що виник технічний збій, але його вже усунули. Однак проблеми з оплатою в терміналах ще можуть виникати в зв’язку з тим, що під час збою накопичилася черга із запитів.

На день раніше, 12 вересня, Приватбанк представив оновлений додаток “Приват24”. У додатку змінили дизайн і додали ряд функцій. Тоді ж анонсували запуск технології, яка дозволить здійснювати оплату в роздрібних мережах за допомогою власного обличчя.

Також нещодавно Приватбанк запустив функцію оплати в інтернет-магазинах без введення номерів карток.

Джерело 

Related Post