fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
Психолог пояснив, від чого залежить якість життя

Дуже важливо розуміти, що якість життя за великим рахунком залежить не від обставин. Чи не від кількості грошей в гаманці, наявності чоловіки / жінки. Чи не від того, що ваш дитина принесла “п’ятірку” , а бос запропонував підвищення.

Про це написав психолог Михайло Лабковской і пояснив, від чого залежить якість життя.

“Насправді якість життя залежить від однієї єдиної речі-від вашого психічного благополуччя. Від того, наскільки ви щасливі прямо зараз, в цю саму мить.

З якими емоціями ви приходите додому з роботи. Які почуття переживаєте, коли чистите картоплю чи приймаєте душ. Все інше ілюзія, декорації”, – пише він.

Читайте також: ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ: ТЕЛЬЦЯМ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВИБІР В ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ, А ЛЕВАМ КРАЩЕ ВЗЯТИ ВІДГУЛ

За його словами, люди чомусь купують дорогі машини, будують багатоповерхові будинки, вічно від себе чогось вимагають, до чогось прагнуть, щоб зробити себе щасливими. І тільки наймудріші виявляють раптом, що ніяких різких рухів тіла це не вимагає.

“Мені тут на лекції жінка каже” – в нашому місті психолог це дорого “. Але люди беруть кредит і купують собі новий автомобіль: логічно, це” щастя “, яке можна помацати руками.

Але скільки б ти не вкладав коштів в якісь то речі, щастя вони все, чомусь не приносять”, – зазначає Лабковскійю

Психолог каже, що одна з головних перешкод на шляху до психічного благополучію- це ваша тривожність.

“Саме вона не дозволяє вам одного разу взяти, і зажити своїм власним життям. Всі ці нескінченні гонки за смислом- ніщо інше, як спроба позбутися від цього внутрішнього мандражу (який, накопичуючись переходить в порожнечу)”, – підсумував Михайло.

Джерело.

Related Post