fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Наука
Психологи назвали симптоми, через які необхідно звільнятися з роботи

Вчені стверджують, що є сигнали організму, які свідчать, коли потрібно звільнитися з роботи через її шкідливий вплив на психічне здоров’я. Серед цих ознак може бути втрата почуття гумору, поганий настрій і нестриманість.

Старший викладач Університету Центрального Ланкаширу і доктор психології Санді Манн, зокрема, поділилася ознаками, які свідчать про те, що прийшов час звільнятися.

  • Ви не спите так,як годиться: якщо у вас виникли труднощі з засинанням, або ж ви рано прокидаєтеся, то це може бути тому, що у вас занадто багато інформації в голові.
  • Ви робите помилки: недбалі або дурні помилки можуть бути ознакою того, що у вас немає достатньо вільного простору.
  • Ви запальний: стрес може робити нас гнітючими і може вплинути на наше терпіння.
  • Ви не можете зосередитись: стрес може включити у нас “режим польоту”, відчуття паніки, через що ми не в змозі зосередитися на чомусь одному довго.
  • Ви відчуваєте себе плаксивим або емоційним: через стрес такі емоції ми можемо відчувати сильніше і частіше.
  • Ви втратили почуття гумору: якщо життя стало серйозним і суворим, і ви втратили почуття задоволення, це може бути тому, що ваша робота впливає на ваше психічне здоров’я.
  • Ви відчуваєте себе так, ніби вам все байдуже: таке відбувається, коли ми напружені, а одним із симптомів є відсутність турботи про клієнтів, продукти або пацієнтів на роботі.
  • Ви прокидаєтеся щоранку з відчуттям страху: якщо ви відчуваєте тривогу з приводу дня, який вас чекає, або ж ви просто не хочете вставати з ліжка, то це можуть бути ознаки того, що ваша робота може впливати на ваше психічне здоров’я.

Читайте також: ПРИЧИНИ, ЩОБ РАЗ І НАЗАВЖДИ КИНУТИ ПАЛИТИ

Джерело.

Related Post