fbpx
Breaking News
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
«Катя, Катруся, відкрий очі, відкрий, тобі сильно бoляче? Ну, потерпи, не бійся, я з тобою». Ольга притискала до себе дитину, не в силах допомогти, намагаючись увібрати всю бiль: «Мамочко, не плач». Катюша із зусиллям стиснула повіки, як раніше, коли чогось дуже сильно боялася і більше Ольга ніколи вже не бачила той яскравий колір неба
Ірина хотіла увірватися в кімнату, вчепитися нігтями в зрадника чоловіка і в суперницю. Але ноги раптом стали ватяними. «За що?» – металося в голові. І шість років шлюбу як одна мить пронеслися перед її очима
– Навіщо ти мені дзвониш? На годиннику друга годині ночі. – Щоб сказати, що я так чекав цього дня з тобою, але не дочекався. Тобі весь час було ніколи. Більше я не змогла заснути до ранку. Думала про те, як ми жили, куди поспішали, як любили і чому так бездарно розтринькали цю любов
10 речей, які приносять у дім бідність і нещастя. Іноді винні звичайні речі, які притягують негаразди. Таких речей треба позбуватися!
Політика
Путін похвалив Держдуму за анексію Криму

Президент РФ Володимир Путін заявив, що вважає “історичним підсумком роботи нинішнього скликання Держдуми РФ інтеграцію до складу Росії Криму і Севастополя”.

Про це він заявив в середу, виступаючи на останньому засіданні депутатів Держдуми шостого скликання, передає РИА Новости.

“Вважаю воістину історичним підсумком роботи вашого скликання правову інтеграцію Криму і Севастополя, якій передувала ваша щира, сердечна моральна підтримка жителів півострова напередодні референдуму про входження до складу Російської Федерації”, – заявив Путін.

Президента РФ, також зазначив “підтримку, яку Держдума надала жителям Криму і Севастополя”.

“Ви в найкоротші терміни ухвалили понад 120 законів, які б мінімізували проблеми входження Криму і Севастополя до складу Росії, допомогли людям пройти через складнощі переходу… відчути, що вони у себе вдома, що їх права надійно захищені, що для них відкриті нові можливості”, – додав Путін.

Як відомо, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат фракції БПП Рефат Чубаров повідомляв, що з моменту анексії Криму більше 40 тисяч осіб, серед яких близько половини кримських татар, залишили Крим.

За час окупації 18 кримських татар зникли безвісти і 4 знайдені убитими.

Наступні вибори в Державну Думу РФ пройдуть заплановані на 18 вересня 2016 року.

 

Джерело

Related Post